tr

Blog Sitesi Editörlüğü

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Blog Sitesi Editörlüğü

Blog sitesi editörlüğü hizmetimizde sizlere profesyonel semantik makale desteği veriyoruz. Finans, sağlık, gezi/seyahat gibi farklı alanlarda birçok blog türünde yıllara dayanan tecrübemizle ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

blog sitesi editörü

Semantik Ajans içerik yazarı ekibi tarafından hazırlanan blog metinleri ve editör ekibimiz tarafından yapılan girişlerle sitenizi yükseltiyoruz.

blog sitesi editörü

BLOG SİTESİ EDİTÖRLÜĞÜ HİZMETİMİZ NELERİ KAPSIYOR?

Blog sitesi editörlük hizmetimizde şu destekleri veriyoruz:

* Site analizi,

* Rakip analizi,

* İhtiyaç analizi,

* Kategori metni çalışması,

* Blog metinleri çalışması.

blog sitesi editörü

BLOG METNİ TÜRLERİ NELERDİR?

Blog metni türleri şunlardır:

Bilgi Makaleleri: Bilgi yazıları, ansiklopedik bir dille yazılan evergreen içeriklerdir. Rakip analizleri yapılarak ihtiyaç duyulan kelime sayısı belirlenir ve içerikler hazırlanarak girişleri yapılır.

Liste Tarzı İçerikler: ”En İyi 5 Otel” ”Yapmanız Gereken 12 Aktivite” tarzında listeler sunan içeriklerdir. Okuyucuya dergi metni tadında içerik sunulur. Bilginin yanında keyif vermesi de amaçlanır.

Resimli Anlatım İçerik: Bir konuda okuyucunun işlem yapması gerekiyorsa adım adım tüm detayların görsellerle desteklendiği içerik türüdür. Örneğin; ”E-Devlet Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?” başlığında bir içerik hazırlıyorsak tüm işlem adımları resimlenir, okuyucunun hem metinden hem de görsellerden doğru şekilde işlemi tamamlaması sağlanan rehber yazı hazırlanır.

blog sitesi editörü

BLOG SİTESİ EDİTÖR GİRİŞLERİNİ NASIL YAPIYORUZ?

Blog sitesi çalışmalarımızda kullandığınız SEO eklentisine uygun şekilde girişleri yapıyoruz. Sitenizde iç link ağı örerek ve SEO eklentinizde yeşil ışıkları yakarak metnin girişini tamamlıyoruz. Öne çıkan özgün görseller kullanıyoruz.

BLOG SİTESİ EDİTÖRLÜK HİZMETİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN İLETİŞİM KANALLARIMIZ ÜZERİNDEN BİZE ULAŞIN!

Whatsapp
Tolgahan Sarıkaş
Tolgahan Sarıkaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?