tr

Blog Yazısı

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Blog Yazısı

Blog yazısı; web bilgi portalları, kurumsal siteler, e-ticaret siteleri ve haber siteleri için hazırlanan bir içerik türüdür. Web sitesine yeni ziyaretçiler kazanmak, sitede kalış süresini uzatmak ve nihayetinde arama motorlarında yükselme amaçlanır.

blog yazarı

Semantik Ajans, blog siteniz ya da sitenizin blog bölümü için ihtiyaç analizleri yaparak içerikler oluşturur. Bizden aldığınız blog yazarı desteğiyle sitenizi yükseltebilirsiniz.

blog yazarı

BLOG YAZISI HİZMETİMİZ NELERİ KAPSAR?

SEO blog yazısı hizmetimizde sizlere çeşitli türlerde içerikler sunuyoruz:

* Bilgi blog yazıları

* Liste tarzı içerik

* Resimli anlatım LSI makale

blog yazarı

BİLGİ BLOG YAZILARI

Bilgi blog yazıları, sektörünüzde aranan kelimelere dönük içeriklerin hazırlandığı yazı türüdür. Semantik makale standartlarında hazırlanan blog yazılarıyla sitenizin sıralaması yükselir.

blog yazarı

LİSTE TARZI İÇERİK

Liste tarzı makale, okuyucuya belli bir alanda listelerin sunulduğu içeriklerdir. Genellikle sağlık, moda, dekorasyon, gezi/seyahat sitelerinde kullanılan içerik türüdür. LSI standartlarında makaleler semantik makaleler hazırlanır.

blog yazarı

RESİMLİ ANLATIM LSI MAKALE

Resimli anlatım makale, bir işlemin tüm adımlarının hem yazıyla hem de görsellerle hazırlandığı içeriklerdir. Resimli anlatım içeriklerde kullanıcının bir işlemi nasıl yapacağına adım adım rehberlik edilir.

blog yazarı

BLOG YAZARI DESTEĞİNE İHTİYACINIZ MI VAR?

Blog yazarı ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek profesyonel içerik ajansı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Siteye içeriklerin girişinin de yapılmasını isterseniz blog sitesi editörlüğü hizmetimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

İletişim kanallarımız üzerinden hemen iletişime geçerek hizmet detaylarımızı bizden dinleyin!

Whatsapp
Tolgahan Sarıkaş
Tolgahan Sarıkaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?